Очеретяний дах

Монтаж і ремонт даху з очерету

 

   Дах з очерету відома протягом століть, а за останні 20 років набула величезної популярності. Чому? Тому, що очеретяна покрівля екологічна, довговічна, естетична і приваблива. Цей древній вид даху використовується у всьому світі і виконується майже всюди однаково.

Унікальність даху з очерету

Очеретяний дах унікальна тим, що завдяки повітрю всередині соломинок, дах зберігає тепло всередині взимку, а влітку не нагрівається. Такий дах «дихає» і служить довгі роки. Є кілька речей, які впливають на довговічність очеретяної покрівлі. Це кут нахилу крокв, щільність укладання і якість матеріалу, а також товщина шару очерету. Найбільш оптимальним є шар очерету 30-35 см при нахилі 45 градусів. Так вода швидше стікає з криші.Прі бажанні, щоб підвищити пожежну безпеку очеретяного даху, використовується спеціальний матеріал Sepatek.

Ми займаємося покрівлею з очерету більше 10 років!

 

Специалист по кровельным работам

Наша компанія виконує всі види робіт по монтажу очеретяної покрівлі, а також ремонт і технічне обслуговування вже готових дахів. Ми маємо досвід роботи за кордоном, зокрема в Данії та Нідерландах, є фахівцями в цій галузі і гарантуємо високу якість. Наша основна задача, щоб замовник залишився задоволений. Якщо ви вибрали для себе дах з очерету, зв'яжіться снами і ми розглянемо ваші пропозиції і побажання.